Venkovní posezení a laviceVyřezávaná lavice 

Materiál: surový DUB / možné použit do exteriéru i interiéru / použité dřevo má mírné praskliny způsobené vysycháním dřeva - jedná se o schválně přiznaný estetický rustikální prvek (nejedná se v žádném případě o vadu výrobku)
Rozměr: Dle přání  (180 - 300 cm)
Termín odběru: Dle dohody a momentální vytíženosti autora / na dotaz !  (Skladem máme stále cca 3 ks lavic, takže jsme schopni reagovat velmi rychle)
Dodání: Osobní odběr v Senici na Hané  = 0 kč poštovné, případně není problém dovézt kamkoliv po světě za 5 kč na 1 km / počítáno / tam a zpět / z místa Senice na HanéOriginální vyřezávané lavice - s opěradlem - s motivem dle Vašeho přání. 
Do opěradla lze vyřezat jakýkoliv motiv (krajinu, zvířata, mořské prostředí, nějaký příběh, historický výjev) – nemusí jít nutně o karikatury.

Vždy zpracuji konkrétní návrh na přání – formou lehké skici. / je možné zpracovat i několik variant.

Délka 200 cm / materiál DUB ………….20 000 kč
Délka 225 cm / materiál DUB ………….22 500 kč
Délka 250 cm / materiál DUB…………..25 000 kč
Délka 275 cm / materiál DUB…………..27 500 kč
Délka 300 cm / materiál DUB…………..30 000 kč

Cena je jen orientační – záleží na konkrétním motivu.
Cena se pohybuje od náročnosti provedení – vyřezávaného opěradla / dle počtu vyřezaných osob, složitosti prostředí, počtu zvířat atd….


Provedení pro motorkáře....
Pro potápěče...
Zadání: Velké posezení na ven / na motivy Jana Žižky / Realizace 2019Zadání: Posezení do Českého ráje - do staré památkově chráněné chalupy Zadání: Pro muzikanty - velké posezení do pergoly / Realizace 2020


Po dohodě dovezeme až k Vám na místo - za 5 kč na 1km / počítáno tam a zpět z místa - Senice na Hané